W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO TAKŻE:

Zezwolenia
permits
Ekspertyzy,
objazdy tras
expertise
Usługi dźwigowe /
HDS
IMG-20211201-WA0005
Drogi
modułowe
IMG-20230331-WA0011
Przygotowanie
środków ładunkowych i plandekowanie
IMG-20211108-WA0002
Ubezpieczenie cargo /
odprawy celne
insurance
zezwolenia

Wsparcie na każdym etapie organizacji zezwolenia

Transport ponadnormatywny każdorazowo wymaga posiadania stałego lub uzyskania indywidualnego zezwolenia na przewóz.

Firma SKANBEF oferuje Państwu możliwość kompleksowej organizacji zezwoleń transportowych. Osobiście przygotowując całą dokumentację oraz dopilnowując poszczególnych etapów procesu wyrabiania zezwolenia, który w wielu przypadkach może trwać nawet kilka tygodni, mamy realny wpływ na przyspieszenie terminu uzyskania zezwolenia.

ekspertyzy, objazdy tras

Urzędy odpowiedzialne za wydanie zezwoleń transportowych mogą zobligować nas do wykonania ekspertyzy drogowej lub objazdu trasy, bez których wydanie zezwolenia byłoby niemożliwe.

Wyniki ekspertyzy, objazdu trasy lub próby drogowej mogą mieć wpływ na przebieg trasy przewozu ponadnormatywnego. Są to procesy praco- oraz czasochłonne.

Powierzając nam transport ponadnormatywny mają Państwo pewność iż tego rodzaju komplikacje nie są dla nas nowością i znajdujemy na nie rozwiązania praktycznie od ręki. Nie zastanawiamy się jak to zrobić – my działamy, a oszczędzony czas przeznaczamy na kolejne wspólne realizacje.

ekspertyzy-2
usługi dźwigowe / HDS

Oferujemy możliwość organizacji procesu załadunku,
przeładunku oraz rozładunku.

Nasi partnerzy posiadają wysokiej klasy sprzęt przeładunkowy, tj. dźwigi samojezdne, pojazdy z HDS oraz ładowarki. Organizujemy przeładunki od ręki w dogodnym dla Państwa terminie.

drogi modułowe

Tam gdzie nie da się dojechać ciężkim zestawem, można zbudować drogę.

Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest użycie podkładów drewnianych, tzw. bagermat lub kompozytowych do wybudowania drogi tymczasowej, czy stanowiska dźwigu. Ma to również pozytywny wpływ na utrzymanie dotychczasowego stanu drogi lub placu przeładunkowego jeśli jego nawierzchnia nie jest przystosowana do przenoszenia dużych obciążeń. Gdy stan nawierzchni tego wymaga mamy możliwość wykonania tego typu robót.

Przygotowanie środków ładunkowych i plandekowanie

Niektóre ładunki wymagają specjalnego zabezpieczenia
bądź umieszczenia na łożu

Kupując używany jacht lub maszynę przemysłową częstokroć sprzedawca nie zapewnia tego rodzaju zabezpieczeń. W tym celu, po dokładnych oględzinach i opracowaniu projektu przygotowujemy specjalne stelaże, podpory i podkłady pod konkretną maszynę.

Warto zadbać o należyte zabezpieczenie ładunku, bezpieczeństwo ładunku oraz uczestników ruchu na czas przewozu są najważniejsze.

Zabezpieczenie plandekami osłonowymi

Jeśli Państwa maszyna posiada komponenty elektroniczne wrażliwe na działanie warunków atmosferycznych, posiadamy zaplecze solidnych plandek osłonowych. Dzięki temu mamy pewność że dostarczamy maszynę w takim samym stanie, w jakim wydał ją nam załadowca.

ubezpieczenie cargo / odprawy celne

Ubezpieczenie mienia w transporcie

Na czas transportu ładunku o wysokiej wartości oferujemy możliwość wykupienia od ręki dedykowanego ubezpieczenia cargo.
Ponadto pomożemy załatwić formalności związane z odprawą celną.