SKANBEF TO WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
ZAUFAJ SPECJALISTOM

SKANBEF to firma rodzinna, działająca w branży transportowej od maja 2014r. Naszą przygodę z transportem rozpoczynaliśmy od przewożenia maszyn rolniczych dla jednej z grudziądzkich firm. Dysponowaliśmy wówczas jednym zestawem transportowym. Przez krótki okres czasu współpracowaliśmy również, w ramach kontraktu, z dużymi firmami spedycyjnymi. Jednakże brak możliwości rozwoju oraz decyzyjności spowodowały, iż postanowiliśmy pójść własną drogą.

Naszą uwagę skoncentrowaliśmy tylko i wyłącznie na transporcie niskopodwoziowym. Powróciliśmy więc do dziedziny transportu, od której wszystko się zaczęło. I jesteśmy jej wierni do dnia dzisiejszego. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na komunikacji opartej na szczerości i otwartości, zarówno w relacjach z klientami jak i relacjach pracowniczych , wewnątrz firmy. Ma to odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy.

Zdobywana przez lata wiedza i doświadczenie zaowocowały rozwojem firmy i poszerzeniem taboru o kolejne zestawy. Jesteśmy rozpoznawalni na rynku transportowym. Wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług. Dzięki zaangażowaniu, terminowości oraz ciągłemu poszukiwaniu nowych rozwiązań staliśmy się firmą godną zaufania.

Naszym celem jest realizacja najlepszej, kompleksowej usługi zgodnej z Państwa oczekiwaniami.

dlaczego my?

Wybierając SKANBEF do realizacji projektów lub pojedynczych transportów, powierzają Państwo swój ładunek solidnemu i doświadczonemu partnerowi.

Specjalizujemy się w transporcie ponadnormatywnym i ciężkim, z pasją realizujemy przewozy których wymiary lub waga przekraczają obowiązujące w danym kraju normy. Oferujemy kompleksową usługę oraz obsługę klienta, krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie.

Dajemy Państwu możliwość dostosowania naszych pojazdów wraz z harmonogramem całkowicie pod Państwa potrzeby. Z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni środek transportu i zabezpieczenia do zadania transportowego.

Gwarantujemy terminową realizację i stały kontakt ze spedytorem. Jesteśmy profesjonalistami, nie boimy się wyzwań czy pracy w trudnych warunkach.

Naszymi atutami są:

 • wykwalifikowany i odpowiedzialny zespół
 • wieloletnie doświadczenie i rekomendacje naszych partnerów
 • własny nowoczesny tabor
 • ciągniki Euro6 i naczepy renomowanych producentów: rozciągane ze skrętnymi osiami oraz konwencjonalne
 • certyfikowane zabezpieczenia ładunku, każdy zestaw wyposażony w: łańcuchy, pasy, zamki kontenerowe, mocne plandeki, maty antypoślizgowe, podkłady drewniane, najazdy 2,50m
 • niezbędne zezwolenia ponadnormatywne w większości państw UE, a także możliwość wyrobienia indywidualnych zezwoleń
 • niezbędne licencje transportowe oraz ubezpieczenie
 • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia Cargo oraz uzyskania indywidualnych zezwoleń transportowych
 • możliwość wyprodukowania / przygotowania stelaży lub podpór pod nieregularne ładunki
 • możliwość wykonania odprawy celnej
 • fachowe doradztwo

OBŁSUGIWANE RELACJE

Transport wykonujemy na terenie całej Europy, tj. kraje UE, Wielka Brytania, Szwajcaria, Norwegia i inne. Niejednokrotnie nasz zasięg obejmował również kraje trzecie. To od Państwa zależy gdzie pojedziemy.

TRANSPORT POD KONTROLĄ

Każdy nasz pojazd wyposażony jest w urządzenie lokalizujące oraz zbierające dane o przebytej trasie. Dysponujemy specjalistyczną mapą wymiarów dróg i wiaduktów niezbędną do przewozów nawet największych gabarytów. Dzięki powyższemu oraz opierając się na bezcennym doświadczeniu już na etapie planowania eliminujemy zagrożenia i skracamy czas realizacji. To właśnie z nami nic nie wymknie się spod kontroli, a ładunek dotrze zawsze bezpiecznie i na czas.